Solid driftspartner med 24 t. beredskap

Profesjonelle bedriftstjenester

Fremtidsrettet og moderne

Entura

Ønsker du en solid driftspartner for dine eiendommer?

Vi har 24 t. beredskap, enkel web-basert rapportering og dekker alle områder innen næringseiendom til konkurransedyktige priser!

Entura fyller 10 år i 2018

Ring vakttelefon 09645

Våre tjenesteområder

Eiendomsdrift

  • Klassiske vaktmestertjenester
  • Driftssjef-/Driftsleder tjenester
  • Gressklipping og plantebeskjæring
  • Sesongklargjøring
  • Observasjon og rapportering
  • Avviksoppfølging
  • Internkontroll

Inneklima

  • Montasje og rehabilitering
  • Ny installasjon
  • Service og vedlikehold

Brannsikkerhet

  • Egenkontroll brannvern
  • Øvelser og opplæring
  • Oppfølging av lovpålagt

Håndverk

  • Ombygninger
  • Rehabilitering
  • Service og vedlikehold
  • Vedlikeholds oppfølging

Fornøyde kunder

Høyt og lavt og setter alltid kunden i fokus! Topp service og trivelige folk.

Opsahlgruppen

Vi har benyttet Entura AS på flere av våre eiendommer de siste årene. Alt fra små oppdrag til store rehabiliteringsjobber er utført etter avtale og med god kvalitet.De har god kontroll, flinke medarbeidere og gode samarbeidspartnere når de leverer en tjeneste.Vi kan varmt anbefale Entura videre

Tinden Eiendom

Kontakt oss

Mats Leithe

Mats Leithe

Daglig leder

+47 918 69 000

mats@entura.no

Bjørn Andre Heen

Bjørn Andre Heen

Driftssjef/
Prosjektleder

+47 40 22 82 84

bjorn@entura.no

Bjørn-Erik Olsen

Bjørn-Erik Olsen

Driftstekniker

+47 938 52 240

bjorn.erik@entura.no

Christian Skarpsno

Christian Skarpsno

Driftstekniker

+47 901 78 348

christian@entura.no

Dariusz Kulesza

Dariusz Kulesza

Byggeleder/
Håndverker

+47 414 22 091

darek@entura.no

Hardløv Christian Olsen

Hardløv Christian Olsen

Teknisk Forvalter

+47 951 24 177

hardlov@entura.no

Lars Rune Johansen

Lars Rune Johansen

Driftstekniker

+47 908 87 807

lars@entura.no

Mateusz Szostak

Mateusz Szostak

Håndverker

+47 465 60 785

mateusz@entura.no

Per Christian Thoen

Per Christian Thoen

Driftsleder

+47 913 76 069

per@entura.no

Tom Arild Jacobsen

Tom Arild Jacobsen

Driftstekniker

+47 900 64 873

tom@entura.no

Viggo Johansen

Viggo Johansen

Driftsleder

+47 950 21 712

viggo@entura.no

Øyvind Bergly

Øyvind Bergly

Servicetekniker/
Brannvern

+47 919 16 138

oyvind@entura.no

Torbjørn Melbye

Torbjørn Melbye

Kontor og regnskap

+47 45 29 87 95

torbjorn@entura.no

Tomasz Zelazny

Tomasz Zelazny

Håndverker

+47 91 30 40 34

tomek@entura.no

Mariusz Kulesza

Mariusz Kulesza

Håndverker

+47 91 30 50 37

mariusz@entura.no

Rizal Grindheim

Rizal Grindheim

Driftstekniker

+47 45 18 00 54

Entura AS